Savybės
| Aukštis (užauga iki) | 3m |
|---|---|
| Plotis (užauga iki) | 2,5m |
| Derėjimo metas | Vasarinė |
| Augumo tipas | Pusiau žemaūgis |
| Vaisiaus dydis | 150-200 g. |
| Vaisiaus skonis | Aromatingas |
| Saulės poreikis | Saulėta |
| Dirvos tipas | Derlinga, Lengva, Vidutiniška drėgna |
| Atsparumas šalčiui | Vidutinis |
| Atsparumas ligoms | Vidutinis |
| Polinacija | Kryžmadulkis |
| Paskirtis | Mažam sodui, Sodui, Uogos vaikams |
Kriaušė Red Favoritka
20,00 €
Red Favoritka – tai dekoratyvi ir labai patraukli kriaušių veislė, išsiskirianti savo raudonai nusispalvinusiais vaisiais ir puikiu desertiniu skoniu. Tai spalvinga ‘Clapp’s Favourite’ (Kliapo mėgstamosios) atmaina, kuri ne tik dera gausiai, bet ir puošia sodą savo išvaizda.
Medis auga vidutinio augumo, formuoja gana plačią, tačiau lengvai formuojamą lają. Anksti pradeda derėti ir dera reguliariai. Vaisiai vidutinio dydžio arba didesni, klasikinės kriaušės formos, padengti ryškia raudona spalva. Minkštimas šviesus, labai sultingas, švelnus, tirpstantis.
Skonis – saldus, labai aromatingas, su lengva rūgštele, primenantis klasikines desertines kriaušes. Vaisiai puikiai tinka šviežiam vartojimui, desertams, taip pat gali būti naudojami kompotams ar lengvam perdirbimui. Tai viena iš patraukliausių veislių tiek dėl skonio, tiek dėl išvaizdos.
‘Red Favoritka’ dera vasaros pabaigoje – vaisiai skinami rugpjūčio pabaigoje. Laikosi neilgai, todėl geriausia vartoti šviežius. Veislė nėra savidulkė, todėl būtina sodinti kartu su kitomis tuo pačiu metu žydinčiomis kriaušėmis.
Atsparumas šalčiui – vidutinis–geras, todėl rekomenduojama sodinti šiltesnėse vietose. Atsparumas ligoms – vidutinis. Tai derlinga, išskirtinė ir labai skani veislė, puikiai tinkanti kiekvienam sodui.
Kaip sodinti
Sodinant svarbu nepažeisti augalo šaknų. Išimkite sodinuką iš vazono atsargiai, neardydami šaknų gumulo. Iškaskite duobę, kuri būtų šiek tiek didesnė nei vazono dydis.
-
lengvai suspauskite žemę aplink šaknis
-
medeliui įstatykite atramą
-
gausiai palaistykite
Kaip prižiūrėti
-
laistyti, ypač pirmą sezoną
-
genėti, kad formuotųsi sveika laja
-
tręšti, kad augalas gautų pakankamai maistinių medžiagų
-
esant poreikiui purkšti nuo ligų ir kenkėjų
Derliaus dažniausiai galima tikėtis jau kitą sezoną po pasodinimo.
Užsakymus išsiunčiame per 3 darbo dienas po apmokėjimo.
Siunčiame kurjeriu (4.99 €), augalus išsiunčiame savaitės pradžioje, kad jie Jus pasiektų geros būklės.
Sodinukai yra auginami vazonuose, todėl transportuojant jų šaknys lieka apsaugotos ir nepažeidžiamos.
Visgi jeigu transportavimo metu augalas būtų pažeistas, pakeičiame augalą.
Dėl grąžinimo susisiekite: info@gkvaismedziai.lt
Savybės
| Aukštis (užauga iki) | 3m |
|---|---|
| Plotis (užauga iki) | 2,5m |
| Derėjimo metas | Vasarinė |
| Augumo tipas | Pusiau žemaūgis |
| Vaisiaus dydis | 150-200 g. |
| Vaisiaus skonis | Aromatingas |
| Saulės poreikis | Saulėta |
| Dirvos tipas | Derlinga, Lengva, Vidutiniška drėgna |
| Atsparumas šalčiui | Vidutinis |
| Atsparumas ligoms | Vidutinis |
| Polinacija | Kryžmadulkis |
| Paskirtis | Mažam sodui, Sodui, Uogos vaikams |




Obelys
Slyvos
Vyšnios
Trešnės
Persikai
Abrikosai
Nektarinai
Koloniniai vaismedžiai
Agrastai
Aktinidija
Aronija
Avietė
Azijietiška kriaušė
Cidonija
Gervuogės
Gudobelė
Lazdynai
Medlieva
Rojaus obelys
Šaltalankis
Sausmedis
Sedula
Serbentai
Šermukšniai
Šilauogės
Šilkmedis
Spanguolės
Svarainiai
Dekoratyvinės žolės
Gėlės ir krūmai
Hortenzijos
Rododendrai ir azalijos
Spygliuočiai
Sidabražolės
Levandos
Augimo stimuliatoriai
Trąšos
Vejos borteliai