Savybės
| Aukštis (užauga iki) | 3m |
|---|---|
| Plotis (užauga iki) | 2,5m |
| Derėjimo metas | Ankstyva |
| Augumo tipas | Pusiau žemaūgis |
| Vaisiaus dydis | 40-60 g. |
| Vaisiaus skonis | Saldus |
| Saulės poreikis | Saulėta |
| Dirvos tipas | Derlinga, Lengva, Vidutiniška drėgna |
| Atsparumas šalčiui | Vidutinis |
| Atsparumas ligoms | Vidutinis |
| Polinacija | Savidulkis |
| Paskirtis | Mažam sodui, Sodui, Uogos vaikams |
Slyva Uleno Renklodė
20,00 €
Slyva „Uleno renklodė“ – sena ir labai vertinama renklodinių slyvų veislė, garsėjanti dideliais, sultingais ir itin skaniais vaisiais. Tai viena populiariausių geltonųjų slyvų Europoje, vertinama dėl ankstyvo derėjimo, gero derlingumo ir puikaus skonio. Ši veislė puikiai tinka tiek šeimos sodams, tiek mėgėjams, ieškantiems desertinių slyvų.
Medis auga vidutinio augumo, formuoja platų, gana tankų vainiką. Derėti pradeda palyginti anksti ir dažniausiai dera gausiai bei reguliariai. Veislė pasižymi geru prisitaikymu prie įvairių augimo sąlygų ir patikimai dera Lietuvos klimato sąlygomis.
Vaisiai stambūs arba labai stambūs, apvalūs, žalsvai geltoni ar geltoni, kartais su lengvu rausvu atspalviu saulėtoje pusėje. Minkštimas gelsvas, labai sultingas, minkštas, saldus ir aromatingas. Tai tikra desertinė slyva, kuri ypač skani valgoma šviežia, tačiau taip pat puikiai tinka kompotams, uogienėms, desertams ar kepiniams.
Tai ankstyvesnė slyvų veislė, kurios vaisiai sunoksta rugpjūčio pradžioje–viduryje, todėl leidžia pradėti slyvų sezoną dar vasaros metu. Vaisiai noksta palaipsniui, todėl galima ilgiau mėgautis derliumi.
„Uleno renklodė“ geriausiai auga saulėtoje, šiltoje vietoje, derlingoje ir gerai drenuotoje dirvoje. Kaip ir dauguma slyvų, ji nemėgsta užmirkimo. Norint išlaikyti gerą derėjimą ir vaisių dydį, rekomenduojama reguliariai retinti vainiką.
Norint gauti gausesnį derlių, rekomenduojama šalia sodinti kitas panašiu metu žydinčias slyvų veisles, pavyzdžiui Čačanska Rana, Jerozolimka arba Čačanska Najbolja.
Kaip sodinti
Sodinant svarbu nepažeisti augalo šaknų. Išimkite sodinuką iš vazono atsargiai, neardydami šaknų gumulo. Iškaskite duobę, kuri būtų šiek tiek didesnė nei vazono dydis.
-
lengvai suspauskite žemę aplink šaknis
-
medeliui įstatykite atramą
-
gausiai palaistykite
Kaip prižiūrėti
-
laistyti, ypač pirmą sezoną
-
genėti, kad formuotųsi sveika laja
-
tręšti, kad augalas gautų pakankamai maistinių medžiagų
-
esant poreikiui purkšti nuo ligų ir kenkėjų
Derliaus dažniausiai galima tikėtis jau kitą sezoną po pasodinimo.
Užsakymus išsiunčiame per 3 darbo dienas po apmokėjimo.
Siunčiame kurjeriu (4.99 €), augalus išsiunčiame savaitės pradžioje, kad jie Jus pasiektų geros būklės.
Sodinukai yra auginami vazonuose, todėl transportuojant jų šaknys lieka apsaugotos ir nepažeidžiamos.
Visgi jeigu transportavimo metu augalas būtų pažeistas, pakeičiame augalą.
Dėl grąžinimo susisiekite: info@gkvaismedziai.lt
Savybės
| Aukštis (užauga iki) | 3m |
|---|---|
| Plotis (užauga iki) | 2,5m |
| Derėjimo metas | Ankstyva |
| Augumo tipas | Pusiau žemaūgis |
| Vaisiaus dydis | 40-60 g. |
| Vaisiaus skonis | Saldus |
| Saulės poreikis | Saulėta |
| Dirvos tipas | Derlinga, Lengva, Vidutiniška drėgna |
| Atsparumas šalčiui | Vidutinis |
| Atsparumas ligoms | Vidutinis |
| Polinacija | Savidulkis |
| Paskirtis | Mažam sodui, Sodui, Uogos vaikams |




Obelys
Kriaušės
Slyvos
Vyšnios
Trešnės
Persikai
Abrikosai
Nektarinai
Koloniniai vaismedžiai
Agrastai
Aktinidija
Aronija
Avietė
Azijietiška kriaušė
Cidonija
Gervuogės
Gudobelė
Lazdynai
Medlieva
Rojaus obelys
Šaltalankis
Sausmedis
Sedula
Serbentai
Šermukšniai
Šilauogės
Šilkmedis
Spanguolės
Svarainiai
Dekoratyvinės žolės
Gėlės ir krūmai
Hortenzijos
Rododendrai ir azalijos
Spygliuočiai
Sidabražolės
Levandos
Augimo stimuliatoriai
Trąšos
Vejos borteliai