Savybės
| Aukštis (užauga iki) | 3m |
|---|---|
| Plotis (užauga iki) | 2,5m |
| Derėjimo metas | Rudeninė |
| Augumo tipas | Pusiau žemaūgis |
| Vaisiaus dydis | 150-200 g. |
| Vaisiaus skonis | Aromatingas |
| Saulės poreikis | Saulėta |
| Dirvos tipas | Derlinga, Lengva, Vidutiniška drėgna |
| Atsparumas šalčiui | Didelis |
| Atsparumas ligoms | Vidutinis |
| Polinacija | Savidulkis |
| Paskirtis | Mažam sodui, Sodui |
Kriaušė „Konferencinė”
20,00 €
Konferencinė – tai viena populiariausių ir patikimiausių kriaušių veislių Europoje, vertinama dėl savo derlingumo, puikaus skonio ir gero prisitaikymo prie įvairių augimo sąlygų. Tai universali veislė, tinkanti tiek mėgėjiškam sodui, tiek komerciniam auginimui, dažnai laikoma „auksiniu standartu“ tarp kriaušių.
Medis auga vidutinio augumo, formuoja gana siauresnę, kompaktišką lają, todėl puikiai tinka ir mažesniems sodams. Anksti pradeda derėti ir dera labai gausiai bei reguliariai. Vaisiai vidutinio dydžio arba didesni, pailgos formos, žalsvai gelsvi, dažnai su būdingu rusvumu (rūdėtumu) ant odelės. Minkštimas šviesus, labai sultingas, švelnus, tirpstantis.
Skonis – saldus, labai aromatingas, švelnus, su vos juntama rūgštele. Tai viena skaniausių desertinių kriaušių, puikiai tinkanti šviežiam vartojimui, taip pat desertams ar sūrių deriniams. Vaisiai pasižymi geru laikomumu – tinkamomis sąlygomis gali išsilaikyti iki žiemos ar ilgiau.
‘Konferencinė’ dera rudenį – vaisiai skinami rugsėjo pabaigoje ar spalio pradžioje. Vienas didžiausių šios veislės privalumų – ji yra iš dalies savidulkė, tačiau derlius bus dar gausesnis, jei šalia augs kitos kriaušės.
Atsparumas šalčiui – geras, veislė patikimai žiemoja Lietuvos sąlygomis. Atsparumas ligoms – vidutinis–geras. Tai labai patikima, derlinga ir universali kriaušė, kuri turėtų būti kiekviename sode.
Kaip sodinti
Sodinant svarbu nepažeisti augalo šaknų. Išimkite sodinuką iš vazono atsargiai, neardydami šaknų gumulo. Iškaskite duobę, kuri būtų šiek tiek didesnė nei vazono dydis.
-
lengvai suspauskite žemę aplink šaknis
-
medeliui įstatykite atramą
-
gausiai palaistykite
Kaip prižiūrėti
-
laistyti, ypač pirmą sezoną
-
genėti, kad formuotųsi sveika laja
-
tręšti, kad augalas gautų pakankamai maistinių medžiagų
-
esant poreikiui purkšti nuo ligų ir kenkėjų
Derliaus dažniausiai galima tikėtis jau kitą sezoną po pasodinimo.
Užsakymus išsiunčiame per 3 darbo dienas po apmokėjimo.
Siunčiame kurjeriu (4.99 €), augalus išsiunčiame savaitės pradžioje, kad jie Jus pasiektų geros būklės.
Sodinukai yra auginami vazonuose, todėl transportuojant jų šaknys lieka apsaugotos ir nepažeidžiamos.
Visgi jeigu transportavimo metu augalas būtų pažeistas, pakeičiame augalą.
Dėl grąžinimo susisiekite: info@gkvaismedziai.lt
Savybės
| Aukštis (užauga iki) | 3m |
|---|---|
| Plotis (užauga iki) | 2,5m |
| Derėjimo metas | Rudeninė |
| Augumo tipas | Pusiau žemaūgis |
| Vaisiaus dydis | 150-200 g. |
| Vaisiaus skonis | Aromatingas |
| Saulės poreikis | Saulėta |
| Dirvos tipas | Derlinga, Lengva, Vidutiniška drėgna |
| Atsparumas šalčiui | Didelis |
| Atsparumas ligoms | Vidutinis |
| Polinacija | Savidulkis |
| Paskirtis | Mažam sodui, Sodui |




Obelys
Slyvos
Vyšnios
Trešnės
Persikai
Abrikosai
Nektarinai
Koloniniai vaismedžiai
Agrastai
Aktinidija
Aronija
Avietė
Azijietiška kriaušė
Cidonija
Gervuogės
Gudobelė
Lazdynai
Medlieva
Rojaus obelys
Šaltalankis
Sausmedis
Sedula
Serbentai
Šermukšniai
Šilauogės
Šilkmedis
Spanguolės
Svarainiai
Dekoratyvinės žolės
Gėlės ir krūmai
Hortenzijos
Rododendrai ir azalijos
Spygliuočiai
Sidabražolės
Levandos
Augimo stimuliatoriai
Trąšos
Vejos borteliai